Powrót do intro
Based on Aspol

Usługi

Doradztwo techniczne

Podczas planowania inwestycji kluczową rolę odgrywa doradztwo techniczne. Wsparcie naszych ekspertów w dziedzinie urządzeń transportu bliskiego pozwala na pełne zrozumienie potrzeb inwestora oraz na zaproponowanie takich rozwiązań dotyczących systemów transportu bliskiego, które w najkorzystniejszy sposób wpłyną na wydajność, ergonomię pracy oraz bezpieczeństwo.

Dla Państwa zaproponujemy urządzenia, które będą najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika. Profesjonalny dobór właściwych urządzeń transportu bliskiego wpływa również na bezawaryjną eksploatację oraz optymalizację kosztów.

Projektowanie

Nasz zespół stanowią wysoko wykwalifikowani konstruktorzy mechanicy i elektrycy, którzy w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem potrafią zaprojektować systemy transportu bliskiego dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. W trakcie projektowania pod uwagę bierzemy zarówno wytyczne inwestora jak również wygodę pracy operatorów. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na uniknięcie błędów konstrukcyjnych a co za tym idzie dodatkowych kosztów.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte m. in. w branży przemysłu samochodowego pozwala nam na dostosowanie urządzeń dźwigowych do najbardziej wymagających norm.

Produkcja

Działamy również w branży produkcji urządzeń transportu bliskiego. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia i nowoczesnych osiągnięć technologicznych, dostarczamy urządzenia spełniające wysokie wymagania klientów. Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości urządzeń transportu bliskiego. W naszej ofercie posiadamy zarówno urządzenia dźwignicowe (suwnice, żurawie) jak również konstrukcje wsporcze oraz torowiska urządzeń dźwignicowych. Urządzenia transportu bliskiego produkowane przez nas spełniają najbardziej wygórowane wymagania ergonomiczne, bezpieczeństwa pracy i wydajnościowe stawiane nam przez klientów wielu branż (automotive, huty, ocynkownie).

Montaż

W oparciu o wieloletnie doświadczenie zespół naszych montażystów z wykorzystaniem nowoczesnych możliwości technicznych gwarantuje szybką i sprawną instalację urządzeń. Zajmujemy się montażem systemów transportu bliskiego wyprodukowanych przez nas jak również zagranicznych renomowanych producentów. Wkładamy wszelkie starania aby nasz klient był zadowolony, dlatego wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom nasze montaże wykonywane są precyzyjnie oraz starannie co pozwala na bezpieczną i niezawodną pracę urządzeń.

Modernizacje

Zajmujemy się modernizacjami urządzeń transportu bliskiego zarówno pod kątem funkcjonalności jak również bezpieczeństwa. Modernizacje urządzeń dźwignicowych pozwalają także na obniżenie ich kosztów eksploatacyjnych. Nasi doświadczeni eksperci dostosują Państwa urządzenia transportowe do obowiązujących przepisów oraz dyrektyw, a przede wszystkim – technologii. Od początku do końca gwarantujemy sprawny przebieg modernizacji a o jakości naszych usług może świadczyć już ponad 200 zmodernizowanych urządzeń w okresie od 2004 roku. Firma posiada uprawnienia do modernizowania, wytwarzania i wykonywania napraw urządzeń dźwignicowych.

Serwis

Nasz wykwalifikowany zespół gwarantuje utrzymanie wysokiego stopnia dyspozycyjności serwisowanych urządzeń. Świadczymy zarówno usługi serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego z zapewnieniem wszystkich części i podzespołów. Dyspozycyjność i mobilność pozwala na obsługę zleceń na terenie całego kraju.

Posiadamy niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie kompleksowej obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności - akceptuje.