DHC Systems zmienia się w DHC

Czytaj więcej

Usługi

Doradztwo techniczne

Dzięki rozpoczęciu współpracy już na etapie planowania inwestycji, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu takie rozwiązania, które spełnią najistotniejsze dla Państwa kryteria – osiągnięcie założonej wydajności, bezawaryjną eksploatację oraz optymalizację kosztów. Profesjonalnym doradztwem z zakresu mechaniki, elektroniki i automatyki służymy naszym Klientom od 1992 roku.

Projektowanie

Projektowanie to jeden z najważniejszych etapów każdej inwestycji. Projektowaniem w firmie DHC zajmują się inżynierowie mechanicy i elektrycy, których wysokie kwalifikacje, w połączeniu z doświadczeniem, gwarantują dostosowanie urządzeń do indywidualnych potrzeb Klienta. Starannie wykonany projekt, pozwoli uniknąć błędów konstrukcyjnych oraz dodatkowych kosztów.

Modernizacje

Chcąc obniżyć koszty eksploatacji, proponujemy Państwu szerokiego zakresu modernizacje. Nasi doświadczeni eksperci dostosują Państwa urządzenia do obowiązujących przepisów oraz dyrektyw, a przede wszystkim – technologii.
Modyfikacja urządzeń wpłynie pozytywnie na rozwój Państwa przedsiębiorstwa, czego wymiernymi warunkami będą zwiększenie ergonomii, bezpieczeństwa oraz wydajności pracy.

Serwis

Nasze solidne zaplecze serwisowe gwarantuje wieloletnie wsparcie techniczne oraz sprawne zaopatrzenie w części zamienne. Świadczymy zarówno usługi gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Jesteśmy mobilni i dyspozycyjni, co sprawia, że działamy na terenie całego kraju.

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności - akceptuje.