DHC Systems zmienia się w DHC

Czytaj więcej

O firmie

Firma DHC posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji, dostarczania i montażu urządzeń transportu bliskiego zasięgu i magazynowania. Firma została założona w 1992 r. jako ASPOL A. Szarzyński Sp.j.

Od 27 lat nieprzerwanie służymy swoim klientom fachowym przygotowaniem oraz wiedzą techniczną, stale poszerzając zakres oferowanych usług i produktów. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostawy, montażu, naprawy, modernizacji oraz serwisu urządzeń dźwignicowych.

Stawiamy na jakość, dlatego od początku działalności naszej firmy współpracujemy z najbardziej renomowanymi europejskimi producentami.

 


Informacja

Z dniem 1 lipca 2021 roku nastąpiło połączenie spółek DHC Sp. z o.o. ze spółką DHC Systems Sp. z o.o. Sp. k.. W wyniku połączenia spółka DHC Sp. z o.o. wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki spółki DHC Systems Sp. z o.o. Sp. k.. W związku z tym współpraca biznesowa oraz dostawy realizowane dotychczas przez DHC Systems Sp. z o.o. Sp. k będą realizowane w dalszym ciągu z najwyższą jakością i dbałością, jednakże podmiotem odpowiedzialnym za ich realizację będzie obecnie spółka DHC Sp. z o.o.

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności - akceptuje.