Based on Aspol

Praca

Firma DHC Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostawy, montażu, naprawy, modernizacji oraz serwisu urządzeń transportu bliskiego. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi europejskimi producentami. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska:

TECHNIK ELEKTRYK
(ref.: praca/elektryk/2018)

Zakres obowiązków:

  • Budowa szaf sterowniczych na warsztacie
  • Montaż i uruchamianie układów sterowniczych suwnic, manipulatorów i układów sterowniczych elektromagnesów u klienta
  • Serwisowanie i naprawy układów sterowniczych u klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • Posiadanie uprawnień SEP do 1kV (E)
  • Doświadczenie w pracy warsztatowej w branży dźwignicowej
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne do pracy narzędzia

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: dhc@dhc.pl. W temacie prosimy o dodanie referencji: PRACA/ELEKTRYK.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.