Powrót do intro
Based on Aspol

O firmie

Firma DHC Sp. z o.o. została założona w 2003 roku i specjalizuje się w urządzeniach oraz systemach transportu bliskiego.

Wieloletnie doświadczenie w branży, precyzja oraz staranność pracy podpatrzone u naszych zagranicznych partnerów sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza firma zapewnia profesjonalną realizację zleceń na każdym etapie – od projektowania, przez dostawę, montaż, aż po modernizację oraz serwis urządzeń dźwignicowych. Posiadamy również niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie kompleksowej obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Jakość oferowanych przez nas produktów jest dla nas najważniejsza, dlatego współpracujemy z najbardziej renomowanymi europejskimi producentami. Nasze biuro zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów i techników sprzedaży prowadzących doradztwo techniczno-handlowe. Pomożemy dobrać odpowiedni produkt, który pozwoli na rozwój Państwa firmy.

Dostarczamy: urządzenia dźwignicowe (suwnice, żurawiki warsztatowe, wciągniki), zawiesia i trawersy specjalnego przeznaczenia, urządzenia do przenoszenia ładunków (magnesy, chwytaki, przyssawki), przenośniki rolkowe i taśmowe, systemy zasilania obiektów ruchomych oraz systemy zdalnego sterowania, konstrukcje wsporcze oraz torowiska urządzeń dźwignicowych, uzupełniające instalacje elektryczne, sterownicze, sprężonego powietrza i wody.

Posiadamy również solidne zaplecze serwisowe, które gwarantuje wieloletnie wsparcie techniczne oraz sprawne zaopatrzenie w części zamienne.

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności - akceptuje.